Bjørnørfolket - scenen med kulisser er "sjøsatt"
Den flytende scenen som er bygd i forbindelse med spelet om Bjørnørfolket, ble "sjøsatt" i går. Kulissene kom også på plass, og i dag er dører og vinduer satt inn. Spelet har premiere torsdag 18.juli klokka 19.00 på Bessaker. Det er også forestilling lørdag 20.juli klokka 17.00. Bjørnørfolket er andelshaver i Roan frivlligsentral SA, og ble støttet med promoteringsmidler for spelet i 2018.Billetter kan kjøpes via nettsida til Bjørnørfolket: www.bjørnørfolket.no
Del på:
-
Prosjektet Aktiv sommer på Nord-Fosen - Gratis sommeraktiviteter for barn og ungdom
Med økonomisk støtte fra Gjensidigestiftelsen tilbyr Roan frivilligsentral SA gratis sommeraktiviteter for barn og ungdom. Nedenfor finner du en oversikt over sommeraktivitetene. Aktiviteter merket med rød stjerne krever påmelding. Dette kan gjøres via våre nettsider eller via mobil, se info på plakat.
-
Sommerjobb for ungdom i prosjektet Aktiv sommer på Nord-Fosen
Er du mellom 13 og 20 år kan du søke om sommerjobb i lag med arrangørene av sommeraktivitetene vi tilbyr med støtte fra Gjensidigestiftelsen. Se mer info på plakaten nedenfor.
-
St.Hans-feiring i grendahuset på Bessaker
-
Roanshælga - Utstilling av gamle handarbeid
-
Aktivitetsdag på Bessaker med bl.a.bygging av fuglekasser og tur i Vettantrappa